До г-н Костадин Димитров
Кмета на гр. Пловдив
До г-н Георги Гатев
Кмета на район Тракия - гр. Пловдив
До Директора на
ОП"Паркове и градини" - гр. Пловдив
До Медии
Уважаеми
г-н Димитров, Уважаеми г-н Гатев, Уважаеми Медии. Пиша
Ви това
писмо да Ви запозная с поредния проблем на район Тракия, който го забелязах наскоро. До бл. 52, вх. Е откъм паркинга към входа има едно изсъхнало дърво. Мисля, че е липа но няма значение какво е. Проблема е, че може да падне върху някоя кола при някоя буря. Снимки на изсъхналото дърво може да видите по-долу. Дървото е се намира точно да пясъчната площадка. Там играят деца и е много опасно да не падне върху някой дървото- Ще се радвам да обърнете внимание възможно най-скоро преди да е станало нещо сериозно и опасно.
![]() |
| Изсъхнало дърво на паркинга от към бл. 52 |
![]() |
| Изсъхнало дърво от по-близко |
![]() |
| Изсъхналото дърво |
![]() |
| Писмото преди да бъде изпратено |
![]() |
| Писмото преди да бъде изпратено |
![]() |
| Вече изпратено писмо |
![]() |
| Вече изпратено писмо |



%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)





%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)