22 юни 2026 г.

Дали спирките в САЩ не са в изпотрошени и в това сътояние, както спирките в гр. Пловдив в кв. Северен?

До г-н Костадин Димитров

 Кмета на гр. Пловдив

До г-жа Венцислава Любенова

 Кмета на район Северен - гр. Пловдив

До г-ин Димчо Йоргов

 ОП"Организация и контрол на транспорта"

До Медии

Уважаеми г-н Димитров, Уважаема г-жо Любенова, Уважаеми г-ин Йоргов, Уважаеми Медии.  Пиша Ви това писмо да Ви запозная с поредния проблем на район Северен. На булевард "Цар Борис III-ти Обединител" от страната на панаирни палати спирка номер 49 както ще Видите на снимките по-долу две от задните стъкла и страничното стъкло, което правят три броя са напукани, дори на някои липсват част от стъклата. Това е много опасно за чакащите на спирката да не ги нарани при падане. Искам да Ви попитам това ли са ни Европейските спирки, на които чакаме автобуси и в такова ли състояние трябва да бъдат? Защо не сложите камери да се следи кой ги троши като се подменят стъклата? Не е ли срамота спирка, която е в централната част на града да е в такова състояние. Дори при провеждане на международни изложби в панаира го виждат чуждестранните посетители. На тази спирка съм забелязал, че чакат ученици, майки с деца. Защо не се подменят стъклата своевременно? Да стане нещо лошо ли искате като падне някое от стъклата? Ще се радвам на вашата бърза и адекватна намеса преди да е станало нещо лошо.


Спирката с напуканите две задни стъкла

В близък план напукано стъкло

Номер на спирката

Вид на цялата спирка с напуканите три стъкла. Две задни и едно странично

Писмото преди да бъде изпратено

Писмото преди да бъде изпратено

Вече изпратено писмо

Вече изпратено писмо


Няма коментари:

Публикуване на коментар