До г-н Костадин Димитров
Кмета на гр. Пловдив
До г-жа Венцислава Любенова
Кмета на район Северен - гр. Пловдив
До г-ин Димчо Йоргов
ОП"Организация и контрол на транспорта"
До Медии
Уважаеми
г-н Димитров, Уважаема г-жо Любенова, Уважаеми г-ин Йоргов, Уважаеми
Медии. Пиша
Ви това
писмо да Ви запозная с поредния проблем на район Северен. На булевард "Цар Борис III-ти Обединител" от страната на панаирни палати спирка номер 49 както ще Видите на снимките по-долу две от задните стъкла и страничното стъкло, което правят три броя са напукани, дори на някои липсват част от стъклата. Това е много опасно за чакащите на спирката да не ги нарани при падане. Искам да Ви попитам това ли са ни Европейските спирки, на които чакаме автобуси и в такова ли състояние трябва да бъдат? Защо не сложите камери да се следи кой ги троши като се подменят стъклата? Не е ли срамота спирка, която е в централната част на града да е в такова състояние. Дори при провеждане на международни изложби в панаира го виждат чуждестранните посетители. На тази спирка съм забелязал, че чакат ученици, майки с деца. Защо не се подменят стъклата своевременно? Да стане нещо лошо ли искате като падне някое от стъклата? Ще се радвам на вашата бърза и адекватна намеса преди да е станало нещо лошо.
![]() |
| Спирката с напуканите две задни стъкла |
![]() |
| В близък план напукано стъкло |
![]() |
| Номер на спирката |
![]() |
| Вид на цялата спирка с напуканите три стъкла. Две задни и едно странично |
![]() |
| Писмото преди да бъде изпратено |
![]() |
| Писмото преди да бъде изпратено |
![]() |
| Вече изпратено писмо |
![]() |
| Вече изпратено писмо |





%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
%20-%20%D0%90%D0%91%D0%92%20%D0%BF%D0%BE%D1%89%D0%B0.png)
Няма коментари:
Публикуване на коментар