22 юни 2026 г.

Ще се погриже ли община Пловдив, район Тракия и ОП"Паркове и градини" преди да е станало прекалено късно?

До г-н Костадин Димитров

 Кмета на гр. Пловдив

До г-н Георги Гатев

 Кмета на район Тракия - гр. Пловдив

До Директора на 

ОП"Паркове и градини" - гр. Пловдив

До Медии

Уважаеми г-н Димитров, Уважаеми г-н Гатев, Уважаеми Медии.  Пиша Ви това писмо да Ви запозная с поредния проблем на район Тракия, който го забелязах наскоро. До бл. 52, вх. Е откъм паркинга към входа има едно изсъхнало дърво. Мисля, че е липа но няма значение какво е. Проблема е, че може да падне върху някоя кола при някоя буря. Снимки на изсъхналото дърво може да видите по-долу. Дървото е се намира точно да пясъчната площадка. Там играят деца и е много опасно да не падне върху някой дървото- Ще се радвам да обърнете внимание възможно най-скоро преди да е станало нещо сериозно и опасно.

Изсъхнало дърво на паркинга от към бл. 52

Изсъхнало дърво от по-близко

Изсъхналото дърво

Писмото преди да бъде изпратено

Писмото преди да бъде изпратено

Вече изпратено писмо

Вече изпратено писмо


Няма коментари:

Публикуване на коментар